خرید باغ ویلا در شهریار

خرید باغ ویلا در شهریار:


زندگی شهری در تهران به دلیل آلودگی هوا و ترافیک،پایتخت نشینان را ترغیب میکند تا به خرید باغ ویلا در شهریار و نقاط دیگری در اطراف تهران اقدام کنند.شهریار و ملارد به واسطه آب و هوای مطبوع و فاصله 30 کیلومتری از شهر تهران بستر مناسبی برای ساخت باغ ویلا شده اند.باغ ویلاهای ساخته شده در اطراف تهران نسبت به ویلاهای ساخته شده در شمال کشور مورد استقبال بیشتری قرار میگیرند.

موقعیت باغ ویلاها در اطراف تهران به سه دسته تقسیم میشود.برخی از باغ ویلاها در شهرک های ویلایی،برخی در مجموعه های باغ ویلایی و برخی دیگر در مناطق مسکونی ساخته میشوند.شهرک های ویلایی نسبت به مجموعه ها و محیط های مسکونی از قیمت بالاتری برخودارند.برای خرید باغ ویلا باید به نکاتی مانند متریال به کار برده شده در ساخت باغ ویلا،امنیت باغ ویلا و .... توجه داشت.

لازم است که متریال به کار برده شده در ساخت باغ ویلا از کیفیت بالایی برخورداری باشند.امنیت یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید باغ ویلاست.چرا که کاربری باغ ویلا اغلب به صورتی بوده که باغ ویلا در روزهای تعطیل بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد و در باقی روزهای سال خالی از سکنه میباشد.وجود سرایداری در باغ ویلا میتواند امنیت باغ ویلا را در روزهایی که خالی از سکنه میباشد،تضمین میکند.

محوطه سازی و نورپردازی نیز از جمله نکاتی هستند که به هنگام خرید باغ ویلا باید مورد توجه قرار گیرند.بیشتر باغ ویلاهای اطراف دارای درختان میوه میباشد که امتیاز مهمی در باغ ویلا محسوب میشود.وجود استخر مجهز به تاسیسات،آلاچیق و باربیکیو نیز از مواردی است که در باغ ویلاهای استاندارد لحاظ میشوند.

املاک پدر :

مشاور املاک پدر با سال ها سابقه درخشان در بازار املاک و به کار بردن کارشناسان با تجربه در ارائه بهترین خدمات در زمینه خرید و فروش باغ ویلا در شهریار،خرید باغ ویلا در شهریار، خرید باغ ویلا در ملارد و محمدشهر و زیبادشت تلاش خود را می کند.

در سایت املاک پدر باغ ویلاهایی با متراژهای مختلف 5000 ،960،2200متر و ... با امکانات عالی از جمله دارای سند شش دانگ و بنای نوساز و زیبا و امنیت بالا و ... در مناطق والفجر و وحیدیه و کردزار شهریار وجود دارد.

شما می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان ما نسبت به کسب راهنمایی و اطلاعات بیشتر اقدام کرده و بعد از آن ،انجام معامله را صورت گیرد تا از زیان های احتمالی جلوگیری شود.تجربه حضور موفق چندین ساله وسابقه درخشان، گواه بر صداقت در کار و گفتار ما می باشد.