رویای خرید باغ ویلا

خرید باغ ویلا

مردم در هر جای دنیا خرید باغ ویلاهای بزرگ را یکی از نشانه های زندگی لوکس می دانند و امروزه اخباری مبنی بر خرید لوکس ترین باغ ویلاها را توسط افراد ثروتمند مانند بازیگران هالیوودی و بازیکنان سطح اول فوتبال میبینیم و میشنویم اما میخواهیم نمونه هایی بسیار زیبا از همین باغ ویلا ها را که در اطراف شهر تهران از جمله، شهریار و ملارد و محمد شهر و زیبادشت  واقع شده است را برایتان مختصر معرفی نماییم.

از امکانات این باغ ویلاها میتوان به استخرهای مجهز به تمامی تاسیسات،سیستم های گرمایشی و سرمایشی،محوطه های فوق العاده زیبا،درختان مثمر میوه و زینتی،نورپردازی های حرفه ای،سیستم امنیتی بالا و اتاق خواب های مستر اشاره کرد که آرامش را در میان طبیعت فوق العاده زیبا به ارمغان می آورد.

شهریار،محمدشهر و ملارد از مناطقی هستند که باغ ویلاهای بسیاری در آنها ساخته شده است این گونه مناطق با آب هوای معتدل و باغات زیبا زمینه ساخت این گونه عمارت ها را دارند و هر ساله باغ ویلاهای بسیاری در این مناطق ساخته میشوند.شهرک های بسیاری با عنوان شهرک های ویلایی در شهریار و محمدشهر به وجود آمده اند که کردزار،تیسفون،والفجر و... جزو بهترین شهرک های ویلایی این مناطق محسوب میشوند.

یکی از نکات مهم این می باشد ،به همان اندازه که ویلای انتخاب شده برای شما مهم است، باید مالک و صاحب آن و مشخصات منطقه موردنظرتان در خرید ویلا هم ضروری باشد ، و این که خرید باغ ویلا و قرارداد آن در کجا و توسط کدام مشاور املاک و به چه صورت نوشته می شود هم بسیار اهمیت دارد.
در زمان خرید ویلا باید بررسی کنید آیا صاحب بنگاهی که ویلا را برای فروش در اختیار شما گذاشته، دارای مجوز از اتحادیه املاک است، اخیرا بازار داغ خرید و فروش ویلا و ساخت باغ ویلا در شهرهای شمالی باعث شده است بنگاه‌های املاک همانند قارچ از جای جای این مناطق، باخبر بشوند که مطمئنا همه آنها هم مجوز ندارند. بنابراین در مرحله اول  از مجاز بودن بنگاه املاک مورد نظر مطمئن شوید.املاک پدر از معتبرترین املاک در کرج و شهریار می باشد.