مدیرکل حریم شهرداری تهران گفت: با توجه به جلسه ای که با معاون دادستان تهران داشته ایم، مقرر شد رسیدگی به وضعیت املاک فاقد مجوز و تعیین تکلیف آن ها در سال ٩٧ در دستور کار قرار بگیرد.

  1. نقش نجفی در سناریوی املاک نجومی شهرداری تهران
  2. وزارت آموزش و پرورش از پرداخت عوارض نقل و انتقال املاک معاف شد.
  3. موزیک ویدئو حبیب مجوز گرفت!
  4. مجوز نوراللهی فردا صادر می‌شود.
  5. چین برای 50 میلیارد دلار کالای آمریکایی تعرفه گذاشت.

حسین خانلری با اشاره به اولویت های سال 97 در بخش صیانت از حریم پایتخت گفت: در نخستین روزهای سال جاری به منظور هماهنگی و هم افزایی با سایر ارگان ها و دستگاه های تصمیم گیر در حریم شهر تهران، نشست های مشترکی را با حضور فرماندار شهرستان تهران و فرماندار شمیران برگزار کردیم.

وی با بیان اینکه در این نشست ها موضوع صیانت و حفاظت از اراضی حریم شهر تهران و تعامل سازنده بین بخشی مورد تاکید قرار گرفت، گفت: توجه ویژه به حفظ محیط زیست و گردشگری و اجرای پروژه های عمرانی به منظور ارتقای کیفی و محیطی ساکنین روستاهای حریم از جمله موضوعاتی بود که در این نشست ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیر کل حریم شهرداری تهران با اشاره به برگزاری نشست با معاون دادستان عمومی و انقلاب تهران و رییس دبیرخانه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان تهران عنوان کرد: در این جلسه ضمن ارایه گزارش اقدامات نوروزی شهرداری تهران، از معاضدت های قضایی صورت گرفته در برخورد با ساخت و ساز غیر مجاز قدردانی و مقرر شد رسیدگی به وضعیت املاک فاقد مجوز و تعیین تکلیف آن ها در سال ٩٧ در دستور کار اداره کل حریم و مناطق دارای حریم قرار بگیرد.